O nás

 

Ordinace

Naše ordinace je umístěna v budově v blízkosti chebského divadla – Divadelní náměstí 3 ve druhém patře. Parkování je možné v ulici Kubelíkova nebo v ulicích kolem divadla. Čekárna, ordinace i poradna jsou moderně zařízeny.

MUDr. Miroslav Rákos   

Narodil jsem se v r. 1957. Jsem ženatý a mám dvě dospělé děti. Studia na Fakultě dětského lékařství Univerzity Karlovy v Praze jsem ukončil v r. 1982 a po promoci jsem nastoupil na dětské oddělení v Chebu a po dvou letech do Aše. Absolvoval jsem atestaci z pediatrie I. stupně v roce 1985 a v roce 1990 i atestaci II. stupně. V letech 1990 až 2010 jsem pracoval jako ředitel Dětského domova pro děti do 3 let v Aši. V říjnu 2011 jsem začal zastupovat nemocnou MUDr. Mackovičovou, které v této ordinaci pracovala od roku 2003. Po vzájemné dohodě jsem od 01.01.2011 tuto ordinaci převzal. Chtěl bych pokračovat v její práci a poskytovat kvalitní péče o děti od narození do 19 let.

Sestra Veronika Vopravilová

    Vystudovala Střední zdravotní školu v Chebu. Pracovala jsme na interní klinice FN Plzeň, poté na chirurgickém oddělení v Chebu. 
    Naposledy jsem byla vedoucí přímé sociální péče AMICA Cheb.