Nová registrace

 

Registrace dítěte u praktického lékaře je na svobodném uvážení rodičů a také záleží na rozhodnutí lékaře (především s ohledem na stanovenou kapacitu ordinace). V současné době musíme z důvodů velkého množství zaregistrovaných dětí v naší ordinaci, bohužel, odmítat starší děti. Od ledna 2021 z kapacitních důvodů nepřijímáme ani novorozence.

Upozorňuji případné zájemce o moje služby, že jsem velkým zastáncem očkování jakožto nejlepší prevenci před velmi nebezpečnými nemocemi. Pokud rodiče dítěte mají problémy s povinným očkováním a chtějí toto očkování odkládat na pozdější věk, doporučuji najít si jiného pediatra, kterému toto nevadí.

 

Pokud maminky uvažují o registraci svého očekávaného miminka v naší ordinaci, mohou přijít již před porodem na prohlídku prostředí a seznámit se s lékařem a sestrou. V porodnici pak bude maminka dotázána, ke kterému lékaři se bude chtít s miminkem zaregistrovat. Jakmile bude maminka s miminkem propuštěna z porodnice, spojí se s námi telefonicky a domluvíme se na první návštěvě. Samozřejmostí je okamžité přijetí novorozeného miminka do ordinace (bez čekání).